G DATA AntiVirus 2008

Antywirusy, antywirus, programy antywirusowe, polskie antywirusy Nowy program antywirusowy firmy G DATA zapewnia niezwykle dokładną i najszybszą na rynku ochronę przed zagrożeniami płynącymi z Internetu. Wykrywa i usuwa wszelkie rodzaje szkodliwego oprogramowania – wirusy, robaki, trojany, backdoory, dialery i rootkity, a także programy typu spyware, riskware i adware. Wykorzystuje dwa niezależne skanery oraz autorski mechanizm OutbreakShield, który reaguje na pojawiające się zagrożenia najszybciej na rynku. Program chroni programy pocztowe i komunikatory, zabezpiecza również komputer przed atakami phisherów poprzez skanowanie protokołów http przeglądanych stron.

Strona producenta - www.gdata.pl
Pobierz trial 30-dniowy z możliwością aktualizacji bazy wirusów - 160,1 [MB]


G DATA InternetSecurity 2008

Antywirusy, antywirus, programy antywirusowe, polskie antywirusy Zaawansowany pakiet do kompleksowej ochrony pracy w Internecie. W jego skład wchodzi oprócz programu AntiVirus, osobisty firewall, filtr spamu a także moduły ochrony rodzicielskiej i filtrowania treści. Firewall zaimplementowany w pakiecie to nowość, stworzona z myślą o graczach online. Jest on zoptymalizowany dla 20 najpopularniejszych gier PC - W momencie rozpoczęcia sesji online, zapora przełącza się na tryb Autopilota i automatycznie sprawdza ustawienia użytkownika. Nowym rozwiązaniem jest też filtr spamu, rozpoznający wiadomości w 10 językach, dzięki czemu blokowanie niechcianych wiadomości jest jeszcze skuteczniejsze.

Strona producenta - www.gdata.pl
Pobierz trial 30-dniowy z możliwością aktualizacji bazy wirusów - 193,4 [MB]


Kaspersky Anti-Virus 7.0

Antywirusy, antywirus, programy antywirusowe, polskie antywirusy Kaspersky Anti-Virus 7.0 to program antywirusowy kierowany do użytkowników domowych i małych firm. Program zapewnia ochronę przed różnego rodzaju wirusami (polimorficznymi i samoczynnie szyfrującymi się, skryptowymi, makrowirusami, a dzięki analizie heurystycznej częściowo także przed jeszcze nieznanymi). Do wykrywania zagrożeń wykorzystywane są trzy podstawowe metody: oparta na sygnaturach, proaktywna oraz heurystyczna. Program wyposażony jest też w moduł pozwalający na wykrywanie i blokowanie ataków sieciowych. Zastosowany w programie moduł MailChecker, który działa jako filtr antyspamowy umożliwia współpracę ze wszystkimi najpopularniejszymi klientami poczty elektronicznej pracującymi w oparciu o SMTP i POP3.

Strona producenta - www.kaspersky.pl
Pobierz wersję 30 dniową - 22,2 [MB]


Mks_vir 2k7

Antywirusy, antywirus, programy antywirusowe, polskie antywirusy Dzięki dobrej znajomości rynku lokalnego MKS Sp z o.o. jest w stanie zaoferować szeroką gamę usług, począwszy od produkcji programu antywirusowego mks_vir, poprzez jego dystrybucję, wsparcie techniczne i szkolenia z zakresu użytkowania programu, a kończąc na projektowaniu i wdrażaniu systemów ochrony antywirusowej w dużych organizacjach.

Wersja DOM została przewidziana dla osób, które już posiadają zaporę sieciową i potrzebujących tylko pakietu chroniącego przed wirusami i programami szpiegującymi. Zawiera monitor antywirusowy, skaner poczty, oraz aplikację do zarządzania procesami.

Strona producenta - www.mks.com.pl
Pobierz wersję testową - 82,0 [MB]


ESET NOD32

Antywirusy, antywirus, programy antywirusowe, polskie antywirusy Program antywirusowy ESET NOD32 zapewnia ochronę przed wirusami, spyware, adware oraz phishingiem, sprawdzając w czasie rzeczywistym wszystkie otwierane, uruchamiane i zapisywane zbiory, pliki pobierane z Internetu oraz pocztę elektroniczną. Ochronę w czasie rzeczywistym uzupełnia skaner uruchamiany na żądanie lub według harmonogramu. Najwyższą efektywność zapewnia programowi ESET NOD32 korzystanie z innowacyjnej technologii ThreatSense™ łączącej klasyczne skanowanie przy użyciu baz sygnatur z zaawansowaną analizą heurystyczną.

Strona producenta
Pobierz wersje dla Windows 95/98/Me - 13,4 [MB]
Pobierz wersje dla Windows NT/2000/XP/2003/Vista - 15,6 [MB]


avast! 4 Home Edition PL

Antywirusy, antywirus, programy antywirusowe, polskie antywirusy avast! 4 Home Edition to w pełni funkcjonalny pakiet antywirusowy przeznaczony dla użytkowników domowych. Jest on oferowany całkowicie za darmo, jednak tylko dla użytkowników wykorzystujących komputer domowy w celach niekomercyjnych.

Aby rozpocząć użytkowanie avast! 4 Home Edition wystarczy pobrać instalator programu, uruchomić go na swoim komputerze oraz zarejestrować się na stronie producenta avast.com .

Strona producenta - www.avast.com
Pobierz pełną wersje - 18,2 [MB]


avast! 4 Professional Edition PL

Antywirusy, antywirus, programy antywirusowe, polskie antywirusy avast! 4 Professional Edition to dostępny w języku polskim pakiet antywirusowy przeznaczony do ochrony stacji roboczych działających z systemami operacyjnymi Microsoft Windows.

Antywirus avast! sprzedawany jest w systemie "Wypróbuj zanim kupisz!" pozwalającym klientowi na dokładne zapoznanie się z możliwościami programu przed decyzją o jego zakupie. Wszystkie programy antywirusowe avast! mogą być używane za darmo przez okres 60 dni. Po tym okresie należy zakupić licencję.

Strona producenta - www.avast.com
Pobierz wersje testową - 18,4 [MB]


BitDefender 10 Free Edition

programy antywirusowe, polskie antywirusy, antywirusy, antywirus Darmowa wersja programu antywirusowego BitDefender. Aplikacja jest jedną z najlepszych z pośród darmowych AV. Ma przejrzysty interfejs, pozwala przeskanować cały system jak i dowolne foldery czy dyski. Program ma dużo mniejesze możliwości w stosunku do wersji płatnej.

Strona producenta - www.bitdefender.pl
Pobierz pełną wersje - 21,2 [MB]


BitDefender Antivirus 2008

programy antywirusowe, polskie antywirusy, antywirusy, antywirus Łatwy w obsłudze i skuteczny program antywirusowy o niskich wymaganiach sprzętowych. Za pomocą wyspecjalizowanych modułów BitDefender stale monitoruje systemy plików, rejestr oraz aktywność Internetu. Posiada użyteczną funkcję blokowania zachowawczego, która pozwala użytkownikowi samodzielnie decydować o tym, jakie programy będą miały możliwość dokonywania zmian w rejestrze Windows. BitDefender pozwala także na przechowywanie podejrzanych/zainfekowanych plików w bezpiecznej "kwarantannie", której zawartość można wysłać do Laboratorium BitDefendera, w celu dokładniejszej analizy. W najnowszej wersji dodano narzędzie odpowiedzialne za wyszukiwanie oraz usuwanie rootkitów i skaner ruchu internetowego.

Strona producenta - www.bitdefender.pl
Pobierz wersje testową - 24,7 [MB]


Panda Antivirus + Firewall 2007

programy antywirusowe, polskie antywirusy, antywirusy, antywirus Nowy program Panda Antivirus 2007 doskonale chroni komputer: automatycznie blokuje i usuwa wszelkiego rodzaju wirusy i programy szpiegujące. Dzięki temu możliwe jest bezpieczne korzystanie z Internetu, wysyłanie poczty, uruchamianie gier, pobieranie plików, korzystanie z komunikatorów internetowych itp. Program jest niezwykle skuteczny, a przy tym o niewielkich wymaganiach technicznych. Prosty w obsłudze i lekki, automatycznie chroni komputer przed zagrożeniami internetowymi. Dzięki temu Twój komputer będzie działał szybciej!

Strona producenta - www.pspolska.pl
Pobierz wersje testową - zarejestruj się


Panda Antivirus 2007

programy antywirusowe, polskie antywirusy, antywirusy, antywirus Nowy program Panda Antivirus + Firewall 2007 to coś więcej niż tylko program antywirusowy. Rozwiązanie to zamieni Twój komputer w twierdzę, zabezpieczającą przed atakami hakerów oraz uchroni Cię przed wszelkiego rodzaju wirusami, programami szpiegującymi i oszustwami internetowymi.

Strona producenta - www.pspolska.pl
Pobierz wersje testową - zarejestruj się


ArcaVir 2006

programy antywirusowe, polskie antywirusy, antywirusy, antywirus Pakiet ArcaVir gwarantuje wszechstronne bezpieczeństwo systemu. Program pracuje w oparciu o nowoczesny silnik antywirusowy ArcaEngine, który zawiera jedną z najbogatszych na świecie baz danych o wirusach, koniach trojańskich, robakach internetowych, programach typu spyware, adware, riskware oraz obiektach typu rootkit. ArcaVir posiada zaawansowane mechanizmy heurystyczne, które umożliwiają wykrywanie nowych, nieznanych jeszcze zagrożeń

Strona producenta - www.arcabit.pl
Pobierz wersje testową - 49,3 [MB]


AVG Anti-Virus Free

programy antywirusowe, polskie antywirusy, antywirusy, antywirus AVG Free dla Windows jest darmowym narzędziem ochrony przed wirusami, opracowanym przez firmę Grisoft do użytku domowego. Zachęcamy Cię abyś przyłączył się do milionów zadowolonych klientów na całym świecie, którzy pobrali oprogramowanie i obecnie korzystają z ochrony AVG Free.

Strona producenta - www.avg.pl
Pobierz pełną wersje - 17,8 [MB]


AVG Free dla Linux

programy antywirusowe, polskie antywirusy, antywirusy, antywirus AVG Free for Linux jest pierwszym darmowym programem antywirusowym, oferującym zabezpieczenie na poziomie produktów komercyjnych, przeznaczonym do użytku domowego na komputerach wyposażonych w system Linux.

Strona producenta - www.avg.pl
Pobierz pełną wersje


AVG Anti-Virus plus Firewall

programy antywirusowe, polskie antywirusy, antywirusy, antywirus Zintegrowane zabezpieczenie przeciwko wirusom, robakom internetowym, trojanom i potencjalnie niechcianym programom. 100% ochrona antywirusowa - silnik skanujący AVG otrzymał liczne nagrody za doskonałą ochronę przed wirusami rozprzestrzeniającymi się przy pomocy Internetu. Unikalne połączenie metod wykrywania zapewnia pełną ochronę przed wirusami, robakami internetowymi i trojanami.

Strona producenta - www.avg.pl
Pobierz wersje testową - 26,3 [MB]


F-Secure Anti-Virus 2007

programy antywirusowe, polskie antywirusy, antywirusy, antywirus F-Secure Anti-Virus 2006 chroni przed wirusami, robakami i programami szpiegujacymi. Z tym godnym zaufania, świetnie sprzedającym się oprogramowaniem ochronnym możesz korzystać z komputera bez strachu przed zarażeniem jakąkolwiek złośliwą aplikacją.

Strona producenta - www.f-secure.pl
Pobierz wersje testową - zarejestruj się


F-Secure Internet Security 2007

programy antywirusowe, polskie antywirusy, antywirusy, antywirus F-Secure Internet Security 2007 to kompleksowe rozwiązanie chroniące Twój komputer przed wszytkimi rodzajami zagrożeń - wirusami, robakami, trojanami, programami szpiegującymi i reklamami itd. Ponadto potężna, osobista zapora ogniowa uniemożliwi hakerom dostęp do systemu. W połączeniu z najszybszą na rynku usługą aktualizacji rozwiązanie F-Secure spełnia wszytkie potrzeby związane z bezpiecznym używaniem domowego komputera.

Strona producenta - www.f-secure.pl
Pobierz wersje testową - zarejestruj się


VirusScan Home 2006

programy antywirusowe, polskie antywirusy, antywirusy, antywirus Ochrona antywirusowa komputera przed wirusami, robakami, trojanami, apletami Java. Automatyczne pobieranie najnowszych szczepinek antywirusowych bez przerywania pracy. Skanowanie poczty przychodzącej (POP3) i wychodzącej (SMTP) wraz załącznikami.. Automatyczne usuwanie potencjalnie niepożądanych programów (moduł Anty Spyware)

Strona producenta - www.mcafee.com.pl
Pobierz wersje testową


Tauscan 1.7

programy antywirusowe, polskie antywirusy, antywirusy, antywirus Program walczący z końmi trojańskimi. Aplikacja bardzo prosta w obsłudze, pobiera mało pamięci operacyjnej, zawsze posiada aktualną bazę trojanów.

Strona producenta - www.agnitum.com
Pobierz pełną wersje


SpyBot Search and Destroy 1.4

programy antywirusowe, polskie antywirusy, antywirusy, antywirus Program może nas ochronić przed wścibskimi programami typu spyware oraz przed różnego typu dialerami. Aplikacja skanuje dysk komputera w poszukiwaniu podejrzanych elementów: wpisów do rejestru, programów rejestrujących teksty wpisywane z klawiatury, czy tzw. keyloggerów. Co więcej, SpyBot wykrywa również pliki cookies, pochodzące z serwisów reklamowych, zbierających dane o użytkownikach. Zaletą programu jest fakt, że sprawdza pamięć podręczna nie tylko Internet Explorera, ale również Netscape'a i Opery. Po zakończeniu skanowania Spybot umożliwia naprawę wykrytych nieprawidłowości (użytkownik może wybrać, które elementy mają zostać zmodyfikowane). Bardzo przydatną funkcją jest wyświetlanie przy każdej pozycji dodatkowych informacji - po kliknięciu myszą pojawi się okienko ze szczegółowym opisem zagrożenia. Interesująca jest też możliwość zamiany plików niektórych programów szpiegujących na ich nieszkodliwe duplikaty, dzięki czemu oprogramowanie, razem z którym zostały zainstalowane będą nadal działały. W najnowszej wersji programu udostępniono interfejs dla niezaawansowanych użytkowników, dodano obsługę plików przy użyciu zewnętrznych aplikacji, usprawniono i poprawiono mechanizm wyszukiwania i zmodyfikowano moduł raportujący. Interfejs programu został częściowo przetłumaczony na język polski.

Strona producenta - www.safer-networking.org
Pobierz pełną wersje


Ad-Aware SE Personal Edition 1.06r1

programy antywirusowe, polskie antywirusy, antywirusy, antywirus Najnowsza wersja bardzo dobrego programu do wykrywania i usuwania niechcianego oprogramowania typu adware, spyware i stealware. Wszystkie wykryte obiekty są szczegółowo opisane czyli: nazwa, gdzie się znajduje obiekt na dysku. Altualizacje baz sygnatur można pobrać bezpośrednio w programie.

Strona producenta - www.lavasoftusa.com
Pobierz pełną wersje


AntiVir Personal Edition 6.30.00.17

programy antywirusowe, polskie antywirusy, antywirusy, antywirus Darmowy program do domowego użytku. Licencja zezwala na korzystanie z programu jedynie na jednym komputerze.

Strona producenta - www.atshield.com
Pobierz pełną wersje


Czytano 26057 razy